Mieszkanie Syców

Syców, dolnośląskie

  • 390 000 zł
  • 56,01 m²
  • 6 963,04 zł/m²

Zdjęcie

Rafał Kłodnicki

Skontaktuj się

Mieszkanie Syców

Syców, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

390 000 zł

56,01 m²

6 963,04 zł/m²

Mieszkanie Syców

Zaktualizowane: 20 maja 2026

390 000 zł 56,01 m² 6 963,04 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 390 000 zł (6 963,04 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Sycowie)
  • Charakterystyka mieszkania: 56,01 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe, piec
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowe mieszkania 56,01 m² - Osiedle Leśne, Syców

KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,01m² , położone na piętrze domu w zabudowie szeregowej na kameralnym Osiedlu Leśnym w Sycowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej okolicy, z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum miasta oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. (...)

Agent

Rafał Kłodnicki

730 908...

730 908 806

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

730 908...

730 908 806

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK