Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Syców - Lista ogłoszeń

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Syców

Syców,dolnośląskie

241 005 zł48 m² 4 997 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkania w centrum Perzowa kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowo wybudowane mieszkania w Perzowie, w samym centrum miasta. W trzypiętrowym, kameralnym budynku znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Kępińska

Syców,dolnośląskie

2 200 zł82 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie po adaptacji na budynek mieszkalny. Wszystkie instalacje ściany wykończenie itd. nowe. 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Syców

Syców,dolnośląskie

550 000 zł106 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie z miejscem postojowym i ogródkiem - Syców, wioska Polecam na sprzedaż czteropokojowe - dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 106 m2 położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Syców,dolnośląskie

379 000 zł85 m² 4 470,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z widokiem na piękny Sycowski Rynek Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o pow. 75,47m2 w Sycowie w powiecie Oleśnickim. Mieszkanie jest położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Syców

Syców,dolnośląskie

498 000 zł75 m² 6 655,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie w sycowie. Duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Matejki, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 74,83m 2 posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Syców

Syców,dolnośląskie

129 000 zł46 m² 2 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe! Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe na 2. piętrze o powierzchni 46 m2 wraz z piwnicą 8m2. Budynek ocieplony z nową elewacją. Rozkład mieszkania: duży hol, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Syców,dolnośląskie

470 zł33 m² 14,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie po kapitalnym remoncie przy ul. Waryńskiego. Metraż - 33m2, do mieszkania przynależy ogródek i piwnica. C.O. - gazowe, w razie konieczności można uruchomić piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Syców,dolnośląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie. Łazienka w całości wykafelkowana. Ogrzewanie centralne-gazowe. Na podłogach deska Barlinek i ceramika. W mieszkaniu pozostawiamy nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Syców,dolnośląskie

52 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe własnościowe o powierzchni 52 m2 z balkonem i piwnicą .Bardzo dobra lokalizacja .Nie wymaga remontu. Kuchnia i jeden pokój umeblowane. Łazienka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij