Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania na sprzedaż Syców - Oferty „sprzedam mieszkanie”

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Syców,dolnośląskie

257 000 zł86 m² 2 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie własnościowe w bloku na ul. Matejki o powierzchni 86m2 na 3 piętrze. 4 pokoje + duża osobna kuchnia + przepokój + osobna łazienka i wc. Okna pcv, piwnica, balkon. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Syców,dolnośląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszelkie pytanie proszę kierować pod numerem tel:   lub numerem gg: 9309230

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie i garaż, syców, 3 pokoje, blok, II piętro, 63m2, osobno łazienka, wc, mieszkanie po kapitalnym remoncie, o wysokim standardzie z wyposażeniem, balkon 10m2, cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Syców,dolnośląskie

52 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe własnościowe o powierzchni 52 m2 z balkonem i piwnicą .Bardzo dobra lokalizacja .Nie wymaga remontu. Kuchnia i jeden pokój umeblowane. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Syców

Syców,dolnośląskie

180 000 zł63 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po remoncie gładzie, drewniane podłogi(parkiet), drewniane drzwi, zabudowana kuchnia, duży balkon, piwnica, spokojna okolica, blisko przystanek autobusowy, do centrum 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaliska

Syców,dolnośląskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, balkon 10mkw, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Syców,dolnośląskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, kuchnia na wymiar, po kapitalnym remoncie, duzy balkon 10mkw. Bardzo ladna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Syców

Syców,dolnośląskie

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3