Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Syców

Syców, dolnośląskie

  • 123 000 zł
  • 1 700 m²
  • 72,35 zł/m²

Działka budowlana Syców

Syców, dolnośląskie

zaktualizowane:
5 lipca 2024

123 000 zł

1 700 m²

72,35 zł/m²

Działka budowlana Syców

Zaktualizowane: 5 lipca 2024

123 000 zł 1 700 m² 72,35 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 123 000 zł (72,35 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 700 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 43m; szerokość: 40m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 05.07.2024

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1700m2.

Działka o regularnych kształtach. Działka posiada wymiary 42 x 40m. Działka położona niemal w najwyższym punkcie gminy Syców z widokiem na otaczające pola i lasy. Położona przy drodze łączącej Komorów i Święty Marek.

Działka jest uzbrojona. Przy jej granicy znajduje się hydrant z wodą i skrzynka elektryczna. (...)

Kontakt

Agent

Oskar

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://sycow.nieruchomosci-online.pl/dzialka,przy-lesie/25067036.html